TPL_OFFCANVAS_EMPTY_ERROR

Piknik integracyjny nad zalewem „Niwa”

20 lipca 2012 r. nad Zalewem „Niwa” w Sawinie odbył się piknik integracyjny organizowany w ramach projektu „Gmina równych szans” współfinasowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W spotkaniu brały udział osoby cierpiące na zburzenia psychiczne oraz ich rodziny i przyjaciele.
Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i konkurencji. Zadania były łatwe do wykonania, głównym ich celem była integracja pokoleniowa i rozwój aktywności własnej. Uczestnicy integracyjnego spotkania mieli również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych i kulinarnych podczas Turnieju Rodzin. Wszyscy aktywnie w nim uczestniczyli, wykazali się pomysłowością podczas wykonywania potraw z grilla. Na spotkaniu został wykorzystany zestaw piknikowy zakupiony ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
Piknik był okazja do degustacji potraw i dań z grilla, takich jak: pieczone kiełbaski, szaszłyki, grillowana cukinia, pieczony chleb z przyprawami. Dzięki aktywnemu udziałowi ludzi i wspaniałej pogodzie Piknik Rodzinny był udany. 

 

Nasz profil Facebook

Godziny pracy

Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 07:30 - 15:30
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piatek 07:30 - 15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Imieniny

Wczoraj: Luby Waclawa
Dzisiaj: Michala Michaliny
Juto: Wery
Pojutrze: Danuty Remigiusza

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.