Sawin, ul. Rynek 18a 82 567 34 05 sds@sawin.pl

IV Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Krasnymstawie

21 lipca 2011 r. na Stadionie Miejskim w Krasnymstawie odbyła się IV Spartakiada Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami imprezy sportowej był Środowiskowy Dom Samopomocy w Krasnymstawie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie oraz Krasnostawskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego i Pomocy Społecznej.

W trakcie zawodów rozegrane został następujące konkurencje sportowe: rzut piłką lekarską, bieg na 60 m, skok w dal, bieg sztafetowy 4x100 i przeciągnie liny. Każdy zawodnik mógł startować maksymalnie w jednej konkurencji indywidualnej oraz jednej konkurencji drużynowej.  Drużynę Środowiskowego Domu Samopomocy z Sawina tworzyły 4 osoby: Urszula Banaszko, Małgorzata Majówka, Renata Górska i Jadwiga Szmit. Nasi uczestnicy dołożyli wszelkich starań by godnie reprezentować placówkę. Duch walki i zapału towarzyszył im w czasie trwania zawodów, a gromkie brawa kibiców dopingowały ich do uzyskania wysokich wyników sportowych i pokazania swoich umiejętności w poszczególnych konkurencjach.

Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w zawodach otrzymali upominki i dyplomy. Nagrody zostały wręczone przez organizatorów imprezy sportowej, której głównym celem była popularyzacja sportu w środowisku osób niepełnosprawnych oraz integracja uczestników spartakiady.


 

Nasz profil Facebook

Godziny pracy

Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 07:30 - 15:30
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piatek 07:30 - 15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Imieniny

Wczoraj: Olgi Kaliny
Dzisiaj: Jana Brunona
Juto: Ernesta Malgorzaty
Pojutrze: Bonawentury Stelii

Odwiedza nas 272 gości oraz 0 użytkowników.